Set Kamera me Mikrofon full Hd +Full Aksesore 245€

245 EUR

275 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
K.grafike NVIDIA GeForce 9800 GTX 50€ 50 EUR
Dahua Set Kamera 80m ir 5MP + XVR + 1TB Full 399€ 399 EUR
1080P HD Wifi DVR Video Cam Recorder Makine 5 500 LEK
Kamera Hikvision 4MP Ip PoE H.265+ Microsd  140€ 140 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 2MP me Mikrofon + XVR + 500GB + Full Aksesore 245€

Perfshihen:

* 2 Kamera te jashtme 2 Mp IR 40M me mikrofon
* 2 Kamera dual Smart IR 30m 110°
* 1 XVR Penta-brid 4 + 1 Channel Max
* 1 Hdd 500GB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 50M kabull RG59
* 5 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Ore Spiune me kamera & audio me infra 16gb 7000L  7 000 LEK
DAHUA KIT 8 KAMERA + XVR + HDD 1TB + AKSESORE 340€ 340 EUR
Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke   1 500 LEK
Boss OD-3 Overdrive Pedal per kitare elektrike 99€ 99 EUR
Në fillim