Set Kamera me Mikrofon 5MP + XVR + 1TB + 449€

449 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera WIFI Sistem Alarmi me Sensor Wireless 9500L 9 500 LEK
GPS tracker Gjurmim dhe fikje ne distance 8 500 LEK
Dahua Keyboard NKB1000 Control HighSpeed Dome 249€ 249 EUR
Go Pro SJ9000 Wifi 1080P 4K Ultra HD 79 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB + Full Aksesore 449€

Perfshihen:

* 2 Kamera te jashtme Metalike 5 Mp IR 30M me Mikrofon
* 2 Kamera te jashtme Metalike 5 Mp IR 80M
* 1 XVR H.265 Max 6 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 1 TB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 50M kabull RG59
* 8 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Fish korenti me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua 8 Kamera 2MP Full HD Set + Full Aksesore 379 379 EUR
KAMERA SIGURIE SET DAHUA 2MP 80M INFRA FULL 200€ 200 EUR
1080P HD Wifi DVR Video Cam Recorder Makine 5 500 LEK
SET KAMERA 2 MP FULL HD + AKSESORE 199€ 199 EUR
Në fillim