Set Kamera Dahua 4MP + XVR + full aksesore 329€

329 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB+Full Aksesor 449€ 449 EUR
Smart TV Stick HDMI Wifi Display Android Receiver 3 000 LEK
Vivitar Series 1 19-35mm f/3.5-4.5 77mm Japan 105 EUR
Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM / 2MP 4 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
DAHUA
PC-POINT & SMART HOME
SECURITY SOLUTION

Dahua 4 Kamera 4MP + XVR Penta-brid + HDD 500GB + 50M Kabull RG59 + Full Aksesore 349€


NE SET PERFSHIHEN:
* 2 Kamera 4MP IR 20M te brendshme
* 2 Kamera 4 Mp mini bullet IR 20M te jashtme
* 1 XVR 4 Channel + 2 ip Penta-brid
* 1 Hdd 500 Gb
* 1 Adapter 12V per XVR
* 1 Adapter 12V per kamerat
* 50M kabull RG59
* 8 BNC
* 8 Koka korenti
* 1 Fish ushqimi me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Në fillim