SET KAMERA 2 MP FULL HD + AKSESORE 179€

179 EUR

199 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Dahua Set Kamera 2MP Full HD Super Oferte 179€

🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️

SECURITY SOLUTION
SIGURIA VJEN E PARA

NE SET PERFSHIHEN:
* 4 Kamera 2 Mp Full Hd 1080P IR 20M
* 1 Xvr 4 Channel Tribrid + 1 IP
* 1 Hdd 500 Gb
* 1 Adapter 12V per Xvr
* 1 Adapter 12V per kamerat
* 50M kabull RG59
* 8 BNC
* 5 Koka korenti
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro Extender 300Mbps 3 500 LEK
2 Walkie Talkie Baofeng BF-T3 3km largesi 5500 L 5 500 LEK
www.merrjep.al/PcPoint 1 LEK
Wavlink N300 Wireless Smart Wi-Fi Router 4 Antena 4 500 LEK
Në fillim