Ore Spiune me kamera & audio me infra 16gb 7000L

7 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home 16 Nën 11:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Ore SPY Spiune me kamera & audio me infra 16gb

DVR Camera Night Vision IR

Cmimi: 7000 Lek

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Vetem 125€ 125 EUR
Set Kamera Dahua 2 Full-Color + 2 Antivandal 220€ 220 EUR
Google Chromecast Ultra 4K 2000L 2 000 LEK
GSM SPY & GPS USB KABULL ANDROID 3000 L 3 000 LEK
Në fillim