Mini HD Spy Camera CCTV kamera analoge 3500L

3 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Oferte! Hikvision SSD 480GB C100 550MB/s 89€ 89 EUR
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Vetem 125€ 125 EUR
Oferte! NEW SSD LEXAR 256GB 520 MB/s 65€ 65 EUR
WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 140€ 140 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Mini HD Spy Camera Cam Hidden CCTV Home Security

Kamera analoge

Cmimi: 3500 Lek

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Modulator MP3 Fm Bluetooth 2 Usb Karikimi Microsd 2 500 LEK
Kasetofon Android 8.1 Touchscreen  10.1 inch Gps  155 EUR
Super Kamera Solar 2MP Wifi me 2 Bateri 3.7V 120€ 120 EUR
Bateri Origjinale Samsung Galaxy Tab E 9.6 5000mAh 2 900 LEK
Në fillim