KAMERA DAHUA SECURITY TE NDRYSHME 25€

25 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 11:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
PC-POINT & SMART HOME GPS TRACKING SOLUTIONS      1 LEK
DAHUA 4 Kamera 2MP + XVR 4Ch Vetem 139€ 139 EUR
Kasetofon Android 8.1 Touchscreen  10.1 inch Gps 199 EUR
SUPER OFERTE! SET KAMERA DAHUA 2MP FULL HD 225€ 225 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
DAHUA
PC-POINT & SMART HOME
SECURITY SOLUTION

DISPONOJME KAMERA TE NDRYSHME TE MARKES DAHUA
ZGHIDHNI ATE QU JU PERSHTATET PER AMBIENTIN TUAJ!

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Full-HD 125€ 125 EUR
Kamera WIFI Sistem Alarmi me Sensor Wireless 9500L 9 500 LEK
Sonoff Basic WiFi Wireless Smart Switch Module 1 500 LEK
Kids Smart Watch GSM, SOS, GPS Tracker 4500L 4 500 LEK
Në fillim