Kamera Auto tracking Surveillance 1080P Wireless

49 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri 12 500 LEK
Sherbime te ndryshme per qytetaret 1 LEK
SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ 39 EUR
INVERTER 12V - 230V VOLTCRAFT 150 WATT 4 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Kamera 2MP 1080P Wireless Inteligjente Auto Tracking

Lente HD 1080P 3.6 mm 2.0MP Lente Super të pastër me Wireless Wi-Fi IP. Infra te kuqe, me dy mënyra Audio Sistemi i inteligjent Video Shtëpi, Sistemi i brendshëm per kafshet shtëpiake

SPECIFIKIMET:
Lente: 3.6 mm 110 ° Lente me kënd të gjerë
Rregullimi PTZ: 355 ° horizontale dhe 90 ° vertikale
Imazhi: Sensori i imazhit HD 1080P / 2.0MP
Kompresimi i videos: H.265 Cilësia e videos dhe ruajtja masive e HD
Rregullimi i kornizës adjust Rregullimi adaptiv i internetit 25fps
Dita / Nata : Filtri automatik i ndërprerjes IR-CUT

Memoria: Shërbimi i ruajtjes në / Micro SD / TF (maksimum 64GB)
Audio: Mikrofoni dhe altoparlantët te integruar me filter kunder zhurmave.
Suporton transmetimin audio të dyanshëm në kohë reale,
Standard i kompresimit audio ADPCM, rrymë adaptive
Funksioni i alarmit: Suporton alarmin vokal dhe imazhi.
Distanca IR: Ndërrimi automatik IR-CUT, 10-30 metra (në varësi të mjedisit)
Suporton Sistemin : IOS, Android

Cmimi: 49€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
PC-POINT & SMART HOME  Software & Hardware 1 LEK
DAHUA KIT 8 KAMERA + XVR + HDD 1TB + AKSESORE 379€ 379 EUR
SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ 39 EUR
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€ 149 EUR
Në fillim