Kamera 5MP PTZ IP 360° SecuPlug+ Wifi AutoTracking

299 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera PTZ IP Motion Tracking 1080P HD WIFI 90€ 90 EUR
Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke   1 500 LEK
PC-POINT & SMART HOME - SERVIS & AKSESORE 1 LEK
DAHUA 2 KAMERA 2MP FULL HD + DVR = VETEM 99€ 99 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Kamera SecuPlug+ 5MP PTZ IP Wifi 360° horizontal dhe 95° vertikal H.265 AutoTracking dhe humanoid recognition

Lente me zmadhim prej 4.7-94mm 20x.

Funksioni i njohjes humanoide bazuar në njohjen e thellësishme.
Aktivizon alarmin e njohjes njerëzore
Regjistrimin e videos ne karten SD deri ne 128GB. Aktivizon alarmin me ane të zërave,

Njoftim nga app me ane notifikimeve ne telefonin celular dhe funksionet e tjera.
Suporton 8 grupe të mbivendosjeve të karakterit OSD.

SPECIFIKAT.
----------------
>Support Mobile phone remote preview and playback, and support mobile phone local snapshot and record.

>P2P mobile phone remote It is the industry has the fastest connection speed and can open the image in 2 seconds.and support phone App alarm info sending.

>Support VLC player by RTSP, Support Global standard ONVIF.

>Support Static IP and DHCP.

>Support up to 4 users browsing at the same time.

>Support remote alarm linkage, sending email attaching 3 pictures and alarm information sent to the APP.

>Build in Motion Detection for 4 windows , Privacy Mask , image snapshot , Title OSD.

>Alarm function support: SD card recording, SD card capture, Email mailing, FTP image uploading, voice alarm, APP mobile push, etc.

>Onvif Compliant,support Blue Iris software.

>Smart Phone Support: iPhone, Windows Mobile, BlackBerry, Symbian, Android.

>Support Remote images and video sharing.

Cmimi: 299€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DAHUA 2 KAMERA METALIKE 2MP FULL HD + DVR 4CH 110€ 110 EUR
Set Kamera Dahua 4MP + XVR + full aksesore 349€ 349 EUR
Mini HD Spy Camera CCTV kamera analoge 3500L 3 500 LEK
OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€ 79 EUR
Në fillim