Kamera 2MP 1080P Wireless Inteligjente Auto Track

55 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Super Cante Hp Business 17.3 Origjinale 5000L 5 000 LEK
GPS TRACKER TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET 10 000 LEK
Oferte! Hikvision SSD 480GB C100 550MB/s 89€ 89 EUR
Go Pro SJ9000 Wifi 1080P 4K Ultra HD 79 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Kamera 2MP 1080P Wireless Inteligjente Auto Tracking

Kamera 1080P Cloud Wireless IP Camera Inteligjente Auto Tracking Home Security
Kamera HD 1080P Cloud Wireless IP Kamera Inteligjente 360° Smart Motion Auto Tracking

Kjo kamera punon me 2.4G wifi

specifikimet:

Chip: Hi3518ev200
Sensor imazhi: SC2135
Pixel: 2.0MP
Rezoluzioni: 1080p
IR vizioni natën distancë: 5-8 metra
Këndi i rrotullimit: 355 ° / 100 °
Zbulimi i lëvizjes: po
Magazinimi: karta mikro SD (max 128G nuk perfshihet)

Cmimi: 55€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kaspersky Internet Security 2020 vetem 1500 Lek 1 500 LEK
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€ 149 EUR
SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4 599 EUR
PC-POINT & SMART HOME GPS TRACKING SOLUTIONS      1 LEK
Në fillim