Hikvision NVR Recorder 12MP 4K 8CH H.265+ 299€

299 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Hikvision NVR Recorder 12MP 4K DS-7608NI-I2/8P H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264

Konfiguroni, regjistroni dhe riprodhoni pamjet deri në 8 kamera IP me DS-7608NI-I2

NVR ju lejon të regjistroni dhe riprodhoni video me rezolucion deri në 12 MP duke përdorur kamerat Hikvision ose të palëve të treta. Ajo përmban dy porta SATA secila duke suportuarr një HDD 6TB, duke siguruar një kapacitet të përgjithshëm të ruajtjes prej 12TB (HDD në dispozicion veç e veç). Daljet HDMI dhe VGA ju lejojnë të shfaqni video në rezolucion deri në 4K, dhe ka dy porte USB për transferimin e të dhënave në pajisjet e jashtme. Ofron gjithashtu audio me dy drejtime përmes hyrjeve dhe daljeve të linjës RCA.

Kamerat e suportuar

Kamerat IP të Hikvision
Kamerat e rrjetit të palëve të treta që miratojnë protokollin ONVIF ose PSIA si ACTi, Arecont Vision, Axis, Bosch, Brickcom, Canon, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Vivotek dhe Zavio

Per me shume info vizitoni faqen e meposhtme:

https://www.hikvision.com/au-en/products/IP-Products/Network-Video-Recorders/Pro-Series/DS-7608NI-I2-8P/

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
-------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Bateri Origjinale Samsung Galaxy Tab E 9.6 5000mAh 2 900 LEK
DAHUA IPC-C26E WIFI 2,8 mm FullHD + Microsd 32GB  99 EUR
Konverter me audio VGA - HDMI nga laptopi ne Tv 2 000 LEK
Sonoff Basic WiFi Wireless Smart Switch Module 1 500 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione