Hikvision 4 MP DS-2CD2T43G0-I8 Ip PoE H.265+ Micro

140 EUR

160 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Symcode 2.4Ghz Wireless Barcode Scanner Laser 69€ 69 EUR
DVR recorder me ekran 4 '' me 3 Kamera 1080P HD 9 500 LEK
DAHUA IPC-C26E WIFI 2,8 mm FullHD + Microsd 32GB  99 EUR
GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE 10 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Hikvision 4 MP DS-2CD2T43G0-I8 Ip PoE H.265+ Microsd deri 128GB

Cmimi: 140€

Te dhenat:
Hikvision DS-2CD2T43G0-I8 Fixed Bullet IP Kamera 4MP, 4mm (83 °) lente fikse, IR LED 80m për shikim te shkëlqyer naten.

Kjo kamere përdor kompensimin e dritës (BLC) dhe teknologjinë e zvogëlimit të zhurmës digjitale 3D (3D DNR) për të përmirësuar cilësinë e imazhit. Gjithashtu përdor një sërë veçorish të zgjuar, si zbulimi i lëvizjeve, zbulimi i kalimit të vijës dhe zbulimi i ndërhyrjeve për të përmirësuar më tej sigurinë.
Hikvision DS-2CD2T43G0-I8 suporton H.265 + video compreson e cila zvogëlon bandwidth dhe përdorimin e magazinimit. Ka edhe një slot te integruar për mikro SD e cila suporton memorie deri 128GB
Ky aparat mund të mundësohet me furnizim me energji 12VDC ose me PoE. Mund të arrihet nga distanca përmes një website ose nga Hik-connect.

1/3" Progressive Scan CMOS
2688 ×1520@30fps
4mm fixed lens
Color: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.018 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR
H.265+, H.265, H.264+, H.264
Three streams
120dB WDR
2 Behavior analyses, and face detection
BLC/3D DNR/ROI
IP67
Built-in micro SD/SDHC/SDXC card slot, up to 128 GB
3-Axis adjustment

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DAHUA SET KAMERA 4MP + DVR XVR 199€ 199 EUR
Kasetofon Android 8.1 Touchscreen  10.1 inch Gps 199 EUR
Mini Gps Tracker me bateri & magnet 3500L 3 500 LEK
Dahua Set Kamera 80m ir 5MP + XVR + 1TB Full 449€ 449 EUR
Në fillim