Dahua Set Kamera NVR EZ-IP HDD 1TB Full-HD 349€

349 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 12:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DVR recorder me ekran 4 inch me 3 Kamera 1080P HD 9 500 LEK
KAMERA SIGURIE SET DAHUA 2MP 80M INFRA FULL 200€ 200 EUR
Mini Gps Tracker me bateri & magnet 3500L 3 500 LEK
Kamera YUCHENG IP Wireless POE Security IP Alarm  60 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Dahua Set Kamera EZ-IP Full-HD 4 kamera + NVR + HDD 1TB + Adapter 12V

Sasi e limituar.

Perfshihen:
* 2 Kamera te jashtme 2 Mp IP Full Hd 1080P IR 30M
* 2 Kamera te brendshme 2 Mp IP Full Hd 1080P IR 30M
* 1 NVR 4 Channel IP
* 1 HDD 1TB
* 1 Adapter 12V ( per Dvr )
* 1 Adapter 12V ( per kamerat )
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

Cmimi: 349€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————-------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
SET KAMERA 2 MP FULL HD + AKSESORE 199€ 199 EUR
1080P HD Wifi DVR Video Cam Recorder Makine 5 500 LEK
Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke   1 500 LEK
Go Pro SJ9000 Wifi 1080P 4K Ultra HD 79 EUR
Në fillim