Dahua Set Kamera 80m ir 5MP + XVR + 1TB Full 449€

449 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DVR recorder me ekran 4 '' me 3 Kamera 1080P HD 9 500 LEK
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1 000 LEK
SUPER WEBCAM A4TECH 16MP ME MIKROFON 2500L 2 500 LEK
KAMERA SIGURIE SET DAHUA 2MP 80M INFRA FULL 200€ 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB + Full Aksesore 449€

Perfshihen:

* 4 Kamera te jashtme Metalike 5 Mp IR 80M
* 1 XVR H.265 Max 6 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 1TB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 50M kabull RG59
* 8 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Fish korenti me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
GPS TRACKING SHERBIME & KONSULENCE 1 LEK
GPS TRACKER TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET 10 000 LEK
KAMERA SECURITY - SISTEME ALARMI 1 LEK
INVERTER 12V - 230V VOLTCRAFT 150 WATT 4 500 LEK
Në fillim