Dahua Set Kamera 5MP + XVR 4K + 1TB + Aksesor 399€

399 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Mikrofon Konference System Delegate's Unit BD-700D 75 EUR
Dahua Joystick NKB1000 IP/HDCVI 249€ 249 EUR
DVR recorder me ekran 4 '' me 3 Kamera 1080P HD 9 500 LEK
Smart Watch Monitor për iOS & Android 1500 Leke   1 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 5MP + XVR 4K + 1TB + Full Aksesore 399€

Perfshihen:
* 2 Kamera te jashtme 5 Mp me mikrofon IR 40M
* 2 Kamera te brendshme 5 Mp IR 20M
* 1 XVR H.265 Max 6 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 1 TB
* 1 Adapter 12V ( per Dvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 8 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Fish korenti me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€ 149 EUR
Karroce femijesh Gjermane Kunert profesionale 150 EUR
USB Wireless Wifi 150M e jashtme deri 2.5KM 5 000 LEK
SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4 599 EUR
Në fillim