Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB+Full Aksesor 449€

449 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Motherboard MSI B360M Mortar gaming Core i9 DDR4 180 EUR
DAHUA 2 KAMERA 2MP FULL HD + DVR = VETEM 99€ 99 EUR
4 KAMERA PIR 4MP DAHUA + DVR + 2TB + AKSESORE 399€ 399 EUR
DAHUA KIT 8 KAMERA + XVR + HDD 1TB + AKSESORE 379€ 379 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB + Full Aksesore 449€

Perfshihen:
* 2 Kamera te jashtme 5 Mp me mikrofon IR 40M
* 2 Kamera te jashtme 5 Mp IR 80M
* 1 XVR H.265 Max 6 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 1 TB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 50M kabull RG59
* 8 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Fish korenti me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Vivitar Series 1 19-35mm f/3.5-4.5 77mm Japan 105 EUR
Dahua IP 6MP e Motorizuar zoom 2.7-13.5mm POE SD  150 EUR
SUPER WEBCAM A4TECH 16MP ME MIKROFON 2500L 2 500 LEK
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Vetem 125€ 125 EUR
Në fillim