Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB Full 430€

430 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 12:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
WIFI IP Kamera Wireless KERUI N62 Sistem Alarmi 79 EUR
Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj) 49 EUR
Dahua 4 Kamera 2MP + XVR H.265 Super Oferte 155€ 155 EUR
Vivitar Series 1 19-35mm f/3.5-4.5 77mm Japan 105 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB + Full Aksesore 430€

Perfshihen:
* 2 Kamera te jashtme 5 Mp metalike IR 30M
* 2 Kamera te jashtme 5 Mp metalike IR 80M
* 1 XVR H.265 Max 6 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 1TB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 50M kabull RG59
* 8 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Fish korenti me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Set Kamera me Mikrofon full Hd +Full Aksesore 275€ 275 EUR
Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj) 49 EUR
KERUI WP6 120dB WiFi Super Alarm 5 000 LEK
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€ 149 EUR
Në fillim