DAHUA SET KAMERA 4MP + DVR XVR 199€

199 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 19:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
GPS TRACKING SHERBIME & KONSULENCE 1 LEK
Sistem Alarmi KERUI G18 Wireless GSM + Sensor    15 000 LEK
SET KAMERA DAHUA ANTIVANDAL + PIR VETEM 215€      215 EUR
GPS TRACKER TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET 10 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
DAHUA SET KAMERA 4MP + DVR XVR 199€

SUPER OFERTE...!
SI ASNJEHERE ME PARE...

SET KAMERASH + DVR

Perfshihen:
* 4 Kamera 4 Mp mini bullet IR 20M
* 1 Dvr Xvr 4 Channel Tribrid
* 1 Adapter 12V 2A ( per Dvr)
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
INVERTER 12V - 230V VOLTCRAFT 150 WATT 4 500 LEK
DAHUA 2MP 8 KAMERA + XVR + HDD 1 TB + full aksesor 425 EUR
Baseus Karikues makine Trasmetues fm Bluetooth 2 500 LEK
Kamera Dahua 4MP me Pir + XVR + full aksesore 345€ 345 EUR
Në fillim