DAHUA SET KAMERA 2MP + XVR + HDD + AKSESORE 249€

249 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
KAMERA SIGURIE SET DAHUA 2MP 80M INFRA FULL 200€ 200 EUR
Symcode 2.4Ghz Wireless Barcode Scanner Laser 69€ 69 EUR
Sonoff POW Wireless Wifi Nderpreres ON/OFF 3500W  2 500 LEK
SCANNER BARCODE WIRELESS 2.4Ghz 1D 2D QR LASER 69€ 69 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
DAHUA SET KAMERA 2MP + XVR + HDD 500GB + FULL AKSESORE 249€

SET KAMERA DAHUA HAC-HFW1200TL

SPECIFIKAT E KAMERAVE:

> Max 30fps@1080P
> HD and SD output switchable
> 2.8mm fixed lens
> Max. IR length 40m, Smart IR
> IP67, DC12V

NE SET PERFSHIHEN:
* 4 Kamera 2 Mp Full Hd 1080P IR 40M
* 1 Xvr 4 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 500 GB
* 1 Adapter 12V (per Xvr)
* 1 Adapter 12V (per kamerat)
* 50M kabull RG59
* 8 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Fish ushqimi me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
GPS ZONE - SIGURIA VJEN E PARA! 1 LEK
www.merrjep.al/PcPoint 1 LEK
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1 000 LEK
GSM SPY & GPS USB KABULL ANDROID 3000 L 3 000 LEK
Në fillim