Dahua Set Kamera 2MP Full HD Super Oferte 199€

199 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 12:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
PC-POINT & SMART HOME  Software & Hardware 1 LEK
Sonoff POW Wireless Wifi Nderpreres ON/OFF 3500W  2 500 LEK
Sistem Alarmi KERUI G18 Wireless GSM + Sensor    15 000 LEK
GPS TRACKER NE KOHE REALE GSM GPRS  (SOT 5000L) 6 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Dahua Set Kamera 2MP Full HD Super Oferte 199€

🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️

SECURITY SOLUTION
SIGURIA VJEN E PARA

NE SET PERFSHIHEN:
* 4 Kamera 2 Mp Full Hd 1080P IR 20M
* 1 Dvr 4 Channel Tribrid
* 1 Hdd 500 Gb
* 1 Adapter 12V per dvr
* 1 Adapter 12V per kamerat
* 40M kabull RG59
* 8 BNC
* 8 Koka korenti
* 1 Fish ushqimi me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DAHUA 2MP 8 KAMERA + XVR + HDD 1 TB + full aksesor 425 EUR
KERUI WP6 120dB WiFi Super Alarm 5 000 LEK
Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02     3 000 LEK
GPS TRACKER GSM GPRS SPY 1 LEK
Në fillim