DAHUA SET KAMERA 2MP FULL HD 500GB + AKSESORE 199€

199 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera YUCHENG IP Wireless POE Security IP Alarm  60 EUR
Aparat Digital Canon EOS 30D Body 150€ 150 EUR
Ore Spiune me kamera & audio me infra 16gb 7000L  7 000 LEK
DAHUA 4 Kamera 2MP + XVR 4Ch Vetem 139€ 139 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
4 KAMERA + XVR + HDD 500GB + 50M KABULL + FULL AKSESORE

DAHUA
PC-POINT & SMART HOME
SECURITY SOLUTION

NE SET PERFSHIHEN:
* 4 Kamera 2 Mp Full Hd 1080P IR 20M
* 1 XVR 4 Channel Tribrid
* 1 Hdd 500 Gb
* 1 Adapter 12V per dvr
* 1 Adapter 12V per kamerat
* 50M kabull RG59
* 8 BNC
* 8 Koka korenti
* 1 Fish ushqimi me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
1080P HD Wifi DVR Video Cam Recorder Makine 5 500 LEK
Dahua Set Kamera Dual + 2 Pir full aksesore 280€ 280 EUR
Kamera 2MP 1080P Wireless Inteligjente Auto Track 55 EUR
SUPER OFERTE! SET KAMERA DAHUA 2MP FULL HD 225€ 225 EUR
Në fillim