Dahua Set Kamera 2MP 80M IR Full HD 249€

249 EUR

299 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DAHUA 2 KAMERA 2MP FULL HD + DVR = VETEM 99€ 99 EUR
VOLTCRAFT INVERTER 12V - 230V 150 WATT 4 500 LEK
Super COMFAST 300Mbps 2.4G Wireless WiFi Repeater 3 500 LEK
Drite e jashtme led me panel diellor 600w 79 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

Vetem per 1 jave.

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 2MP 80M IR Full HD + XVR + 500GB + Full Aksesore 249€

NE SET PERFSHIHEN:
* 4 Kamera 2 Mp Full Hd 1080P IR 80M te jashtme
* 1 Dvr 4 Channel Tribrid
* 1 Hdd 500 Gb
* 1 Adapter 12V per dvr
* 1 Adapter 12V per kamerat
* 50M kabull RG59
* 8 BNC
* 8 Koka korenti
* 1 Fish ushqimi me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB+Full Aksesor 449€ 449 EUR
Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM / 2MP 4 500 LEK
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1 000 LEK
Mini Gps tracker - Alarm & Komunikim 5 000 LEK
Në fillim