DAHUA IPC-C26E WIFI 2,8 mm FullHD + Microsd 32GB

99 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera Auto tracking Surveillance 1080P Wireless 49 EUR
DAHUA SET KAMERA 2MP + XVR + HDD + AKSESORE 249€ 249 EUR
WIFI IP Kamera Wireless KERUI N62 Sistem Alarmi 79 EUR
GPS TRACKER TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET 10 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Dahua IPC-C26E Mini Network bullet IP-Cam WiFi 2Mpx HD 2.8mm PIR sensor slot SD + MicroSd 32GB

- 1/2.7” progressive Scan CMOS 2.0 Megapixel
- Kodimi i dyfishtë i H.264 / H.265 & MJPEG
Max. 25 / 30fps @ 1080P FULL HD (1920 × 1080)
- Mikrofoni i integruar dhe speakers
- Ndriçues i integruar në lëvizje (funksionon vetëm në modalitetin e shikimit të natës)
- Sensori PIR i integruar (për të zvogëluar alarmet e lëvizjes false)
- Suporton aplikacionin cloud
- Lente fikse 2.8 mm, kënd shikimi 111 ° gradë
- IR distanca 10 metër
- Suporton Wi-Fi (IEEE 802.11 b / g / n)
- Slot i memories mikro SD deri në 128 GB

Cmimi: 99€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DAHUA SET KAMERA 2MP FULL HD 500GB + AKSESORE 199€ 199 EUR
Karroce femijesh Gjermane Kunert profesionale 150 EUR
Set Kamera Dahua 4MP + XVR + full aksesore 329€ 329 EUR
VGA EXTENDER NE LAN EXTENDER ETHERNET 60M 2000L 2 000 LEK
Në fillim