Dahua 8 Kamera 2MP Full HD Set + Full Aksesore 379

379 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
SET KAMERASH DAHUA 2MP 8 KAMERA + XVR + HDD 1TB + 100M kabull + full aksesore 379€

Perfshihen:
* 4 Kamera 2 Mp Full Hd 1080P IR 20M te jashtme
* 4 Kamera 2 Mp Full Hd 1080P IR 20M te brendshme
* 1 Xvr 8 Channel Tribrid
* 1 Hdd 1TB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamera)
* 9 Koka korenti
* 16 BNC
* 100m kabull rg59
* 1 Mouse

(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
SUPER WEBCAM A4TECH 16MP ME MIKROFON 2500L 2 500 LEK
Super Kamera Solar 2MP Wifi me 2 Bateri 3.7V 120€ 120 EUR
Sistem Alarmi me Wifi me 4 sensor wireless 14500L 14 500 LEK
Wavlink WiFi Range Extender Repeater 300Mbps 2500L 2 500 LEK
Në fillim