Dahua 2MP Full-color Starlight HDCVI Bullet 49€

49 EUR

55 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Karte Grafike MSI radeon HD R5870 Twin Frozr II 75 EUR
Aparat Digital Canon EOS 30D Body 150€ 150 EUR
VGA EXTENDER NE LAN EXTENDER ETHERNET 60M 2000L 2 000 LEK
Ultrasonik anti parazit kunder insekteve 1 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Kamera Dahua 2MP Full-color Led Starlight HDCVI Bullet me Mikrofon

Perbledhje:
Kamera HDCVI full-color paraqet një imazh me cilësi të lartë edhe në kushte totale të errësirës. Ajo ofron modele të ndryshme të lenteve fikse me një dalje të ndërprerë nga OSD me shumë lente dhe HD / SD. Kamera ka dy ndriçues të fuqishëm të ngrohtë LED të bardhë, duke mbuluar një gamë efektive deri në 40 M.

Dritat LED ndizen automatikisht në errësirë për të kapur imazhe me ngjyra të plota me detaje, duke siguruar identitetin autentik të objekteve. Kamera ka lente të madhe me hapje F1.6 dhe sensorë 1 / 2.8 ". Me sasi më të madhe të dritës së thithur dhe të avancuar algoritmi i përpunimit të figurës, kamera paraqet një performancë mbresëlënëse të dritës me një ekuilibër të jashtëzakonshëm midis uljes së zhurmës dhe turbullimit të objektit në lëvizje

Specifikimet:
·Full-color starlight
·40m LED distance
·Max. 30fps@1080P
·CVI/CVBS/AHD/TVI Switchable
·Built-in mic(-A)
·3.6mm fixed lens (2.8mm Optional)
·IP67, 12V±30% DC

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————--------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

https://www.instagram.com/pc_point_smart_home/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua 2MP 25x Starlight IR PTZ Network Camera 349€ 349 EUR
VGA EXTENDER NE LAN EXTENDER ETHERNET 60M 2000L 2 000 LEK
PC-POINT & SMART HOME - SERVIS & AKSESORE 1 LEK
Techpro 2.4Ghz Wireless Barcode Scanner 1D 55€ 55 EUR
Në fillim