DAHUA 2MP 8 KAMERA + XVR + HDD 1 TB + full aksesor

425 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kids Smart Watch GSM, SOS, GPS Tracker 4500L 4 500 LEK
Mini Gps tracker - Alarm & Komunikim 5 000 LEK
USB Wireless Wifi 150M e jashtme deri 2.5KM 5 000 LEK
VETEM SOT! DAHUA 4 Kamera + DVR SUPER OFERTE 110€ 110 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
DAHUA 2MP 8 KAMERA + DVR + HDD 1 TB + full aksesore + 100M Kabull

Cmimi: 425€

Perfshihen:
* 4 Kamera Metalike te jashtme 2 Mp Full Hd 1080P IR 80M
* 4 Kamera plastike te brendshme 2 Mp Full Hd 1080P IR 20M
* 1 Xvr 8 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 1TB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 16 Koka korenti
* 16 BNC
* 100m kabull rg 59
* 1 Fish korenti me 8 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera IP DAHUA IPC-C26E 2,8 mm FullHD Microsd 32G 99 EUR
Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€ 90 EUR
Sonoff smart WiFi Elektrik 1500 L 1 500 LEK
USB Wifi  Wireless 802.11 N Adapter 600Mbps 1500L 1 500 LEK
Në fillim