Dahua 2MP 25x Starlight IR PTZ Network Camera 349€

349 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Karroce femijesh Gjermane Kunert profesionale 150 EUR
Dahua 8 Kamera 2MP Full HD Set + Full Aksesore 379 379 EUR
Set Kamera me Mikrofon full Hd +Full Aksesore 275€ 275 EUR
DAHUA 2 KAMERA METALIKE 2MP FULL HD + DVR 4CH 110€ 110 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
DAHUA DH-SD49225T-HN 2MP 25x Starlight IR PTZ Network Camera

· 1/2.8” 2Megapixel Exmor R CMOS
· Powerful 25x optical zoom
· Starlight technology
· Support H.265&H.264 Triple-streams encoding
· Max. 50/60fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P
· IVS(Optional)
· Support PoE+
· IR distance up to 100m
· IP66

Cmimi: 349€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua 4 Kamera 2MP + XVR H.265 Super Oferte 155€ 155 EUR
DVR recorder me ekran 4 inch me 3 Kamera 1080P HD 9 500 LEK
Set Kamera Dahua 4MP + XVR + full aksesore 329€ 329 EUR
Sistem Alarmi Inteligjent Wifi Kerui 79€ 79 EUR
Në fillim