DAHUA 2 KAMERA METALIKE 2MP FULL HD + DVR 4CH 110€

110 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
VGA EXTENDER NE LAN EXTENDER ETHERNET 60M 2000L 2 000 LEK
GPS tracker Gjurmim dhe fikje ne distance 8 500 LEK
Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM / 2MP 4 500 LEK
Kamera YUCHENG IP Wireless POE Security IP Alarm  60 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
DAHUA 2 KAMERA METALIKE 2MP FULL HD + DVR 4CH + ADAPTER PER KAMERAT 110€

NE SET PERFSHIHEN:

* 2 Kamera metalike 2 Mp Full Hd 1080P IR 30M
* 1 Dvr 4 Channel Tribrid
* 1 Adapter 12V (per dvr)
* 1 Adapter 12V (per kamerat)
* 1 Mouse

(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
GPS TRACKER TKSTAR ME BATERI 5000mAh DHE MAGNET 10 000 LEK
Mini freskues USB i karikueshem Portabel Personal 2 000 LEK
Boss OD-3 Overdrive Pedal per kitare elektrike 99€ 99 EUR
VETEM SOT! DAHUA 4 Kamera + DVR SUPER OFERTE 110€ 110 EUR
Në fillim