DAHUA 2 KAMERA 2MP FULL HD + DVR = VETEM 99€

99 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Mercedez Benz R-Class 320 4 Matic 2008 Full option 9 000 EUR
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB+Full Aksesor 449€ 449 EUR
Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02     3 000 LEK
GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE 10 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
DAHUA 2 KAMERA 2MP FULL HD + DVR = VETEM 99€

SUPER OFERTE...!
SI ASNJEHERE ME PARE...
DAHUA 2 KAMERA 2MP + DVR

* 2 Kamera 2 Mp Full Hd 1080P IR 20M
* 1 Dvr 4 Channel Tribrid
* 1 Adapter 12V 2A ( per Dvr)
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

Sasi e limituar.

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Mercedez Benz R-Class 320 4 Matic 2008 Full option 9 000 EUR
DAHUA IPC-C26E WIFI 2,8 mm FullHD + Microsd 32GB  99 EUR
SET KAMERA 2 MP FULL HD + AKSESORE 199€ 199 EUR
Aplikim per pasaporte e-Albania 1 LEK
Në fillim