Dahua 16 kamera 4MP + 4TB + Full aksesore 1350€

1 350 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 11:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
VETEM SOT! DAHUA 4 Kamera + DVR SUPER OFERTE 110€ 110 EUR
Dahua Joystick NKB1000 IP/HDCVI 249€ 249 EUR
SUPER OFERTE! DAHUA SET KAMERA METALIKE 2MP 249€ 249 EUR
VGA EXTENDER NE LAN EXTENDER ETHERNET 60M 2000L 2 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

KY SET PERFSHIN 16 KAMERA DAHUA 4MP

Ideal per qendrat tregtare, ambiente te ndryshme biznesi, supermarkete, zyra etj.

- 8 KAMERA TE JASHTME ME 80M INFRA DHE ME MIKROFON
- 8 KAMERA TE BRENDSHME ME IR 20M
- HARDDISK PROFESIONAL 4TB I PROJEKTUAR PER TE QENDRUAR 24 ORE NE DITE AKTIV DUKE MOS NDRYSHUAR PERFORMANCEN.
- HCVR 16 CH SUPORTON KAMERA DERI 8MP 4K, MUND TI SHTOHEN DHE 8 KAMERA IP NESE JU LIND NEVOJA.

Dahua 16 kamera 4MP + 4TB + Full aksesore 1350€

Perfshihen:
* 8 Kamera te jashtme 4 Mp IR 80M me mikrofon
* 8 Kamera te brendshme 4 Mp IR 20M
* 1 HCVR Profesionale 16 Channel + 8 IP
* 1 HDD 4TB Western Digital
* 1 Adapter 12V ( per Dvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 32 Koka korenti
* 32 BNC
* 2 Fisha korenti me 8 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Ore Spiune me kamera & audio me infra 16gb 7000L  7 000 LEK
Dahua Set Kamera 5MP + XVR 4K + 1TB + Aksesor 399€ 399 EUR
Super Oferte Dahua Set kamera 2MP Vetem 125€ 125 EUR
Kamera YUCHENG IP Wireless POE Security IP Alarm  60 EUR
Në fillim