4 KAMERA PIR 4MP DAHUA + DVR + 2TB + AKSESORE 399€

399 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 13:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera IP DAHUA IPC-C26E 2,8 mm FullHD Microsd 32G 99 EUR
DAHUA SET KAMERA 2MP + XVR + HDD + AKSESORE 249€ 249 EUR
Dahua Set Kamera Dual + 2 Pir full aksesore 280€ 280 EUR
Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€ 90 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
4 KAMERA PIR 4MP DAHUA + DVR + 2TB + 50M KABULL + AKSESORE 399€

Ky model MotionEye jane kamera qe perdoren ne ambiente të brendshëm & të jashtëm te cilat përdorin si sensorin e videos dhe infra të kuqe për të arritur zbulimin e levizjes dhe funksionalitetin PIR, duke reduktuar alarme të rreme dhe duke siguruar saktësinë dhe efektivitetin e informacionit të alarmit në kohë reale.

Ky set perfshin:
* 4 Kamera 4Mp ME1400BP-PIR
* 1 Dvr 4 kanale Penta-brid H.265+/H.265
* 1 Hdd 2 TB
* 1 Adapter 12V 5A
* 8 Koka per 12V
* 8 BNC
* 1 Fish korenti me 4 dalje
* 50M KABULL RG59
* 1 Mouse

(Monitorim nga Smart Phone)

Cmimi: 399 €

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Boss OD-3 Overdrive Pedal per kitare elektrike 99€ 99 EUR
Smart TV Stick HDMI Wifi Display Android Receiver 3 000 LEK
Kamera 2MP 1080P Wireless Inteligjente Auto Track 55 EUR
DAHUA 4 Kamera 2MP + XVR 4Ch Vetem 139€ 139 EUR
Në fillim