Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 27 2023 11:27

DAHUA 8MP 4K + XVR H.265 Wizsense & SMD + HDD 1TB 399€

EUR

EUR
Publikuar: Maj 27 11:27
Shikime: 20
SET KAMERASH DAHUA 8MP 4K + XVR H.265 + HDD 1TB 399€

Sasi e limituar.

Perfshihen:
* 4 Kamera te jashtme 8Mp 4K IR 80M
* 1 XVR 4 Channel Penta-brid 4K H.265+
* 1 Harddisk 1TB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr )
* 1 Adapter 12V ( per kamerat )
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

🔘Për informacione të mëtejshme na kontaktoni në:
#INBOX 📩 ose në #WhatsApp: +355 69 279 7167

🚘Transport në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën.


#Dahua #celular #samsung #iphonography #ofertatelefonash #blionline #blilirengashtepia #🛍 #💰 #servistelefona #transportkudo #telefonaonline #iphone #apple #smarthome #sonoff #smartswitch #homeautomation #homeappliances #internetofthings #albania #smarthome #smart #gps #kamerasigurie #camerasecurityPërshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://www.pcpoint.al

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione