Kran kamera

1 500 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: Astrit 25 Nën 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Video kamera
Shitet kamera kran prej 7metrave dhe 9 m , 80 x 80 mm katrori me koke rrotulluse 360 shkall dhe joystick .ne cmim nuk perfshihen monitori dhe kontra peshat per qdo informacion kontaktoni ne tel 0037744352222 viber 0038344352222 gjindemi ne Gjakove -Kosove
Leaflet
Në fillim