KAMERA SPORTIVE

100 EUR

Shitet nga: indrit 31 Mar 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Video kamera
Shitet camera sportive e llojit EKEN H9R kamera eshte e re e sapo hapurt nga kutia dhe me te gjithe aksesoret e nevojshem sebashku me karte memorie 32 GB
- camera 16 mp
- video recording 4K
- gjeresia e kapjes se fotove 170 grade
- wiffi controller
- waterproof
Leaflet
Në fillim