Kamera SONY Handycam dizhitale

300 EUR

Shitet nga: Altin Dje 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 4 440 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Video kamera
Kamera Sony Handycam dixhitale me te gjith aksesoret, dy bateri karikues baterie, karikues kamera, tre kaseta, kabull usb tv dhe kembalec. Ne gjendje prefekte eshte blere ne Vien, Austri proldhim Japonez. Shitet per arsye mos perdorimi..cel.+355696511122
Leaflet
Në fillim