Kamera Action 4k Wifi (super cilesi super cmim)

120 EUR

150 EUR

Shitet nga: Aqif Poka Dje 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
Prodhimet
Video kamera
Kamera Actoin 4k Wifi kundra ujit me 4 bateri me pamje 170° me ekran te madh nga mbrapa dhe nje ekran te vogel nga para Lidhet me Wifi me telefonin dhe shikon pamjen live po ashtu merr dhe komandat nga telefoni I ka te gjitha opsionet Slo-Motion Time-Lapse e shume e shume te tjera me te gjithe aksesoret !!! Eshte nder kamerat me te mira dhe me super cmim ose nderrohet !!!
Aqif Poka
0693404239
Leaflet
Në fillim