Published: Korr 14 2018 12:24

Shenjtë Stone HS230 RC Racing FPV Drone me 120 °

EUR

Published: Korr 14 12:24
Views: 26

5.8G FPV TRANSMETIMI TIME REAL: Për shkak të sinjalit analog të 5.8GHz dhe 2.4GHz, videoja e drejtpërdrejtë mund të transmetohet mjaft rrjedhshëm dhe shpejt. Ju mund ta shihni videon në Ekran LCD dhe të regjistroni ose merrni fotografi me sinjal të qëndrueshëm dhe largësi të distancës së transmetimit.
120 ° WIDE-ANGLE 720P HD CAMERA MODULARE: E pajisur me kamera të avancuar, ju mund të regjistroni dhe të merrni pamje të mrekullueshme, definicion të lartë dhe të paharrueshëm dhe foto në një kënd të veçantë. Kamera modulare është e lehtë për t'u instaluar dhe lëvizur.
RACING DRURI LARTË ME VEPRIM: Jo Për Fillestarë. Motorë të fuqishëm të instaluar për përshpejtim të shpejtë; shpejtësia më e lartë mund të arrijë 45km / h brenda disa sekondash Jo Auto Hovering.
MODEL I FUQISHËM DHE FLIP 3D: Bëni fluturimin më të lehtë dhe mos u shqetësoni për drejtimin e droni kur fluturon. Dreoni mund të të argëtojë me 3D Rolls të fuqishëm duke shtypur vetëm një buton. Sillni më shumë lumturi për ju.
BATTERI MODULAR BONUS: Ka 2 bateri modularë të fuqishëm me 2 kabllo USB të ngarkimit për shpejtësinë e vozitjes HS230 dhe 1 bateri të fortë me 1 kabllo të ngarkimit për transmetuesin. Ju mund të shijoni kohë më të gjatë fluturimi
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
26
Buy now

Delivery via “TNT”: from 180 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information