JVC KAMERA

420 EUR

Shitet nga: Besi Dje 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Video kamera
shitet kamera jvc gy hm150 full HD 1920-1080 me 35mbps.gjendja teknike si e re pothuajse e pa perdorur.shitet per arsye te kalimit te filmimit me aparat full frame.kamera eshte e kompletuar me 3 bateri karikues origjinal dhe çante
Në fillim