Gopro HERO 5

200 EUR

Shitet nga: Besi 23 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Video kamera
shitet gopro hero5 shume pak e perdorur.ne gjendje te persosur teknike dhe estetke .paisja shoqerohet me te gjithe aksesoret e nevojshem
Në fillim