Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 13 2023 12:25

Videobooth i Ri

EUR

Publikuar: Pri 13 12:25
Shikime: 6
✔️Videobooth ne gjendje te re✔️

Realizoni evente? Deshironi qe punes tuaj ti shtoni edhe nje game te re argetimi? ➖➖VIDEOBOOTH➖➖

Baze metalike me permasa 115 cm
Mbajtese tel
Mbajtese tableti
Mbajtese camera canon/gopro
Valixhe te sajen/ bashke me cante
Drite led anembane rrethit
Me nivele te ndryshme shpejtesie me pult


Realizo videobooth (video 360* me animacione te ndryshme)

E Gjeni me Cmimin me te mire ne treg!!!
Përshkrimi i linkut

The bicycle shop

Ketu do te gjeni bicikleta te reja per femije dhe te rritur, me cmime nga me te arsyeshmet. Ndodhemi ne Korce dhe Tirane. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Korce dhe Tirane Tregoje në hartë

0696192872

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Ketu do te gjeni bicikleta te reja per femije dhe te rritur, me cmime nga me te arsyeshmet. Ndodhemi ne Korce dhe Tirane. 
Korce dhe Tirane 0696192872
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696192872

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione