Shitet videoprojector (Sony)

180 EUR

Shitet nga: Alfred Zahari 30 Korr 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Video dhe DVD
Shitet videoprojector Sony per arsye mosperdorimi. I perdorur por gjendja funksionale 10/10.Jepet bashke me canten dhe telekomanden e saj.Per me shume te dhena na kontaktoni.
Alfred Zahari
0697638813
Leaflet
Në fillim