PANASONIC DMR EH675

50 EUR

Shitet nga: Faruk 04 Dhj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
Prodhimet
Video dhe DVD
Ne gjendje te rregullte gjindet ne Kosove
Faruk
  Online
+383 49 211 975
Leaflet
Në fillim