Tv Samsumg 42 polsh

230 EUR

Shitet nga: samsung 09 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
tv samsung 42 polsh, ne gjendje shun te mire , vetem me nje problem te vogel, kohet e fundit me ka nxjerre ne ekran nje vize te zeze nga lart posht ne krahun e majte, por nuk pengon apsolutisht shikimin e kanaleve,gje qe ndoshta me pak leke rregullohet, nuk kam pyetur, e shes sepse kam marr tjeter me te madh dhe nuk po e perdor me , kush eshte i interesuar te vije ta provoje dhe vleresoje,( televizori ka digital tokesor te integruar italian, sepse eshte blere ne it). Kembza mbajtese qe tregohet ne foto nuk esht sepse esht thyer pa dashje, tv mund ta vendosni dhe ne mur.
tv ndodhet ne vlore, per cdo info kryesisht email dhe nr tel 00393278818422 ( sepse mund te ndodhem dhe jashte), ose 0693757069.
Cmimi : 230 euro !!
Leaflet
Në fillim