Samsung 65″ Q90R 4K Smart 2019 QLED

2 699 EUR

2 999 EUR

Shitet nga: QLED Dje 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi
Samsung
Modeli
UE
SUPER QLED Q90::::Me i mire nga te gjithe tv.....me i lire se kudo.....tv per njerzit qe dine te vlersojne,,,

nr. contaktit 0694882445
Leaflet
Në fillim