Video projektor

0 LEK

Shitet nga: Meti 26 Maj 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Philips
Shitet video projektor BENQ ne cmim OKAZION
Me fishat origjinale lidhet me kompjuter dhe TV
150€ cmimi i padiskutueshem
Leaflet
Në fillim