TV LG 55" Nanocell 4K HDR

85 000 LEK

Shitet nga: TV LG Dje 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
LG
TV LG 55" Nanocell 4K HDR, ThinQ AI, Apple Air Play, Apple Home kit, model i 2019, i ri, ne kuti, brenda garancise.
https://www.neptun.al/categories/TV__Video_dhe_Audio/Televizor/Te_Gjithe_TV/TV-LG-LED-55SM8200PLA-AEU
Leaflet
Në fillim