TV LG 42LB650V Full HD

Shitet nga: Rejs Dje 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: LG
Modeli: 42P
Shitet TV LG 42LB650V ne gjendje perfekte. Opsionet: 3D TV, Smart TV (Netflix, YouTube, AccuWeather, DLNA, WebTV dhe shume aplikacione te tjera + qe mund te shkarkoni sa aplikacione te doni nga LG Store), Disponon: 3xHDMI, marres dixhital DVB T2/C/S2. Blere 950 mije lek shitet per 650 mije lek. Kontakt 0676996786 tel/SMS Viber ose WhatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim