Shitet

15 000 LEK

Shitet nga: Gysi 09 Korr 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Grundig
Shitet tv grundig 42 polsh , esht dhe me wirles
Leaflet
Në fillim