GEFEN TOOL BOX

499 EUR

Shitet nga: Egzon 12 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Projektuar për të lidhur ndonjë nga një numër të shfaqjeve dixhitale të videos me cilindo nga një numër burimesh video, këto matrica shpërndajnë dhe ndërrojnë sinjalet video HDI, DVI dhe serike dixhitale SDI, në varësi të modelit. Llojet DVI variojnë nga një dizajn katër hyrje, katër dalje (4x4), i operuar nga një kontrollues IR në një dizajn montimi në raft 16 në 16, me kontroll lokal nga butona të mëdha pushimi, të cilat gjithashtu mund të kontrollohen duke përdorur RS232 ose më shumë rrjeti i ethernetit përmes serverit në internet. Matricat HDMI përfshijnë dizajnin kompakt 4x2, telekomandën IR ose RS232, një version 4x4 ka lehtësi të ngjashme me telekomandë dhe butona lokalë shtypës që përdoruesi të kalojë në të katër inputet për të zgjedhur dhe dalur. Të dy modelet 16 x 16 3G SDI mund të montohen në raft dhe të operohen nga telekomandë IR, RS232 dhe IP. Një model ka dy rreshta butonash të ndriçuar për të zgjedhur pikat ndër-pikë të burimit dhe destinacionit.
Leaflet
Në fillim