AEE C02

19 EUR

Shitet nga: Egzon 05 Dhj 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Me sistemin e kamerave të makinave AEE Kamera e Veprimit ju konfirmoni kamerën e veprimit në dritaret e makinave. Filmoni një tubim ose udhëtim pushimi me këtë aparat fotografik në bord. Nuk ka të bëjë me destinacionin por udhëtimin. Dhe me këtë sistem makinash ju mund të filmoni çdo moment të udhëtimit me kamerën tuaj të veprimit. Të dy kthesat në rrugë dhe pasagjerët brenda.
Leaflet
Në fillim